Abdi İpekçi Cad. Reasürans Han 1 Blok No : 57 Kat: 4 Nişantaşı/İstanbul

Pazartesi / Cumartesi : 09.00 - 19.00

Saç Ekimi | Turkmen HairTransplant

merhabaa.ben sağlık personeliyim.dr ihsan türkmen kliniğine şehirdışından,tavsiye üzerine geldim.saç ekim koordinatörü Tuğçe hanım geliş gidiş konaklama transfer konularında bana çok yardımcı oldu.farklı bir şehirde yabancı gibi hissetmedim kendimi.karar aşamasında çok tedirgin olsam da operasyonum çok keyifli geçti.şu an 5. aydayım,yolun başında olsam da gidişat gayet güzel.ön hattım kendini belli etmeye başladı.ekip son derece profesyonel ve ilgiliydi.bundan sonraki ayların da hayal kırıklığı yaratmayacağına neredeyse eminim.ihsan bey ve değerli ekibine teşekkür ediyor herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Selman E.

★★★★★

Saç ekimi yaptıralı 2 hafta oldu. İlgi alakadan çok memnunum. İşlem öncesi işlem sırası ve sonrası tüm süreç takibim yapıldı,hala da yapılıyor.

Kaan B.

★★★★★

Öncelikle Dr.İhsan Türkmen ve tüm ekibine çok teşekkür ediyorum. Güler yüzlü, samimi ve son derece profesyoneller.

Tarık E.

★★★★★

Saç analizi ve fiyatlandırma için ziyaret ettim. İşlem daha yaptırmadım ama her konu ile ilgili detaylı bilgilendirdiler.

Hamdi D.

★★★★★

bu klinikte saç ekimi olduğum için çok şanslıyım İhsan türkmen harika bir doktor .ekibini de unutmamak lazım tabi.

Orcan L.

★★★★★

düşünmeden kendinizi emanet edebileceğiniz bir klinik.dr ihsan türkmen ve tüm ekibi çok ilgililer .kliniğin kapısından girdiğiniz anda sıcaklık ve samimiyeti hissediyorsunuz.tüm süreçten çok memnun kaldım .görüşme sırasında daha az greft tahmini yapılmasına rağmen işlemde maksimum greft çalışıp 5225 greft ekim yaptılar.uygulamayı yapan ekip son derece profesyonel.bir doktor imzası olduğu tüm aşamalarda kendini belli ediyor.ilgi alaka hiç değişmedi.hiçbir zaman zarfında kafamda bir soru işareti bırakmadılar.5. ayda olmama rağmen görünümüm inanılmaz değişti.herkese tavsiye ettiğim bir klinik.ihsan hocaya ve tüm ekibine teşekkürler

Cenk Aksel

★★★★★

kız arkadaşımın dolgu ve botoks uygulamarını yaptırıp memnun kaldığı İhsan hocanın kliniğine gittiğimde,ben de saç ekimi için görüşme yapmak istedim.son derece profesyonel bir şekilde analiz yapıp tüm süreç hakkında bilgilendirildi.aslında çok acelem yoktu saç ekimi için ama sağolsun İhsan Türkmen ve Tuğçe hanım beni ikna etti iyi ki etmişler.10. ay içerisindeyim,sürecim neredeyse tamamlanmak üzere .5 yaş gençleştim diyebilirim .ve elde ettiğimiz sonuç inanılmaz doğal.maksimum greft çalışıyorlar,son teknoloji uygulamalar yapılıyor;safir fue ve acısız,ağrısız anestezi ile işlem aşaması ve sonrası bir plastik cerrah markası farkını hissettirdiler.iş yerinde bir arkadaşım daha bu klinikte saç ekimi oldu,kendisi de daha yeni olmasına,en azından bu zamana kadarki hizmetten memnun kaldı.tüm çevreme ve sizelere öneriyorum.İhsan Türkmen plastik cerrahide olduğu gibi saç ekiminde de farkını ortaya koymuş.

Yaman Turker

★★★★★

5 yıl sonrasında 2. Saç ekimi için Dr. İhsan Türkmen kliniğine başvurdum.2. işlemim olacağı için endişeliydim ve Plastik cerrah kontrolünde olması bana çok güven verdi.ilk işlemimde yanlış bir tercih yapmış,kurumsal bir yer ile çalışmamıştım.2. seansım çok önemliydi çünkü . bir şansım olmayacaktı.Fakat çok şükür ki ;güvenim boşa çıkmadı.Son derece sistematik,profesyonel bir ekip ve süreçle ilerledik.8. ay bitmek üzere; ön hat doğallığım ve sıklık görünümü mükemmel.herkese tavsiye ediyorum.

Daran Tuncak

★★★★★

öncelikle herkese selamlar.saç ektireli 2 ay oldu.ilgi alaka ve verdikleri hizmet kalitesinden dolayı dr. İhsan türkmen ve organizasyon ekibine çok teşekkür ederim.daha başında olmama rağmen süreç benim için harika ilerliyor.4970 greft ekildi,donör bölgemde hiçbir görüntü bozukluğu olmadı.en büyük endişelerimden biri buydu.işlem sonrası süreçte de hiçbir sıkıntı yaşamadım.saç ekim koordinatörüm Tuğçe hanım tüm süreçte yanımda oldu.İhsan hocama ve değerli ekibine cok teşekkür ediyorum.

Cem Atasoy

★★★★★

merhabalar.23 yaşındayım son dönemde aşırı saç dökülmesi yaşadım ve büyük bir panik ile dr. İhsan türkmen’e başvurdum.ben saç ekimi düşünüyordum fakat kendileri bu aşamada destek tedavi ve ürün kullanımının benim için daha fadalı olacağını söylediler.size ticari amaçla bakmıyorlar.neye ihtiyacınız varsa ona göre yönlendirme yapıyorlar.PRP-mezoterai uygulamarına başladık dökülmeleri durdurmak adına.uygulamayı birebir ihsan hoca yapıyor.kendisi ve tüm ekibi çok ilgililer.3. seanstan sonra saç dökülmem tamamen durdu.teşekkrüler ihsan türkmen.

Mert Özdemir

★★★★★

bu kliniği ve tercih etmemizin sebebi dr. İhsan türkmen’dir.kendisi çok güleryüzlü,işinde profesyonel,samimi,hastasını dinleyen bir doktor.saç ekimi sürecini takip eden ekibi de aynı şekilde profesyoneller.takipleri çok iyi,operasyon esnasında ve sonrasında sizi yalnız bırakmıyorlar.işlem sonrası ilk yıkama,ilaç kullanımı,dikkat edilecekler,destek ürünler vs. tüm aşamalarda yanımda olup bilgilendirme yapıldı.6. aydayız ön bölge taranmaya başladı bile.inanılmaz doğal görünüyor.özellikle ön hat çizgisinden yana çok endişeliydim fakat saphirre fue uygulaması sayesinde ,daha önce beni tanımayanlar saç ekimi olduğunu anlamıyor bile.saç çıkışlarının tamamlanması 1 yılı bulacak ve bunun 2 katı sıklık olacakmış.şimdiden çok memnunum.İhsan hocanın plastik cerrahı alanında çok duymuştum adını saç ekminde de pişman etmedi.teşekkürler İhsan hoca ve tüm ekibine.

Ercan T.

★★★★★

Tüm Sorularınız İçin Bize Mesaj Bırakın ;


    İletişim : +90 532 419 98 41

    Kadıköy Şube

    Caddebostan, Bağdat Cd. No:270/11, 34728 Kadıköy/İstanbul

    Nişantaşı Şube

    Abdi İpekçi Cad. Reasürans Han 1 Blok No : 57 Kat: 4 Nişantaşı/İstanbul